HACIENDA TOUR 3w1 98 $ lub 106 $ z jedzeniem/ 108 $ lub 116 $ z jedzeniem (strefa1/strefa2)

Rodzaje stref

  1. Strefa1 – Centralne Bavaro 
  2. Strefa2 – Uvero Alto, Macao, Cap Cana 

Szczegóły wycieczki

Tyrolka

Buggies

Jazda konna

Rzeka

Plaża Macao

Tropikalny dom.

106 USD z jedzeniem w cenie:

ryż, fasola, smażony kurczak, kotlet schabowy duszony, zielona sałata i owoce – gotowane na drewnie

WYJĄTKOWE DOŚWIADCZENIE, GDZIE MOŻNA POŁĄCZYĆ NASZE TRZY ATRAKCJE ZIPLINE, BUGGIE I JAZDĘ KONNĄ.

Hacienda oferuje 8 tyrolek z włókna węglowego i most wiszący między dwoma drzewami. Będziesz podróżować po naszej panoramicznej przestrzeni powietrznej w 8 różnych liniach z włókna węglowego (PIERWSZA i jedyna przygoda z tyrolką na Dominikanie zbudowana z kabli z włókna węglowego) i (Certyfikat ACCT).

Spodobają Ci się również nasze dwie majestatyczne drewniane wieże nr 1 i nr 8.

Wystartuj z wieży nr 1, której platforma znajduje się 45 stóp nad ziemią, oferując piękny panoramiczny widok na nasze obiekty.

Wystartuj z wieży nr 8, której platforma znajduje się 60 stóp nad ziemią, skąd możesz podziwiać nasze panoramiczne widoki na wiele kilometrów.

PRZYGODA BUGGIES

Nasze  Buggies w Hacjendzie Zabierze Cię przez panoramiczne i ekscytujące doświadczenie. Nasze drogi gruntowe poprowadzą Cię przez szlaki, wzgórza, rancza, kurz i trochę błota dla duszy. A czym jest przejażdżka Buggie, jeśli nie ma takiej na rzekę, w której można się popływać, zanim przejdzie się dalej, aby uzyskać więcej emocji.

JAZDA KONNA

Nasza wycieczka konna poprowadzi Cię przez szlaki między ranczami, wzgórzami, korytami rzek i porośniętym drzewami ekosystemem. Odwiedzicie również nasz typowy dominikański wiejski dom położony pośrodku plantacji kakao wśród wielu innych drzew tropikalnych, tam przedstawimy Państwu prezentację na temat zastosowań i historii drzew kakaowych, kawy, kokosa, wanilii i wielu innych . Jak guawa, owoce gwiezdne, chinola „marakuja”, mango i awokado.

Nie wahaj się i ciesz się dzikim pięknem Dominikany podczas naszych wycieczek do naszej Hacjendy

Photos

Translate