San Pedro Cigar, Rum, & Culture Tour $55

Szczegóły wycieczki

Czas trwania: 5 godzin

Co jest zawarte?

• Odbiór i dowóz do hotelu

• Oficjalny przewodnik

• Woda, napoje bezalkoholowe i rum

Przegląd najważniejszych wydarzeń

• Rozpocznij duchową pielgrzymkę do katedry św. Piotra Apostoła. Jego piękno i neoklasycystyczna architektura zrobią na Tobie wrażenie.

• Odwiedź Macorix Cigars Co. Dowiedz się, jak tytoń pobudził krajową gospodarkę. Zabierz pudełko do domu i zrób niespodziankę swoim znajomym.

• Odwiedź niezwykłe Centrum Historyczne Rona Barceló i poznaj historię najlepszego rumu dominikańskiego.

Wycieczka z przewodnikiem po mieście i kulturze San Pedro Szczegóły

Odwiedź katedrę św. Piotra Apostoła, punkt orientacyjny San Pedro de Macorís. Zwiedzanie Macorix Cigars & Co., tradycyjnej fabryki cygar. Teraz udaj się do Central Parku i poluj na wyjątkowe skarby w okolicznych sklepach z pamiątkami. Rób wspaniałe zdjęcia malowniczych okolic Starego Miasta i Malecón. Mijamy cukrownię, boisko baseballowe i dwa miejsca, które trzeba zobaczyć na dominikańskiej wsi. Zakończ swój pełen kultury dzień wizytą w historycznym Centrum Rona Barceló i zakochaj się w dominikańskim rumie.

Czego oczekiwać

Półdniowa podróż po kulturze dominikańskiej, podczas której nasi czarujący przewodnicy udzielą Ci wszystkich informacji potrzebnych do głębokiego zrozumienia tego pięknego kraju i jego mieszkańców. Wspaniałe kościoły, wysokiej jakości cygara i pyszny rum, wszystko to składa się na zabawną i interesującą wycieczkę.

Photos

Translate