SANTO DOMINGO $80/$90 (strefa1/strefa2)

Rodzaje stref

  1. Strefa1 – Centralne Bavaro 
  2. Strefa2 – Uvero Alto, Macao, Cap Cana 

Szczegóły wycieczki

Santo Domingo (oficjalnie Santo Domingo de Guzmán) to stolica Dominikany. Miasto położone jest nad Morzem Karaibskim, u ujścia rzeki Ozama, 155 km na południowy wschód od Santiago de los Caballeros. Założona przez Bartolomé Colón w 1496, na wschodnim brzegu rzeki Ozama, a następnie przeniesiona przez Nicolása de Ovando w 1502 na zachodni brzeg tej samej rzeki.

Znane jako miejsce pierwszej osady europejskiej w Ameryce i jako pierwsza siedziba hiszpańskiego rządu kolonialnego w Nowym Świecie. Znajduje się na granicach Dystryktu Narodowego, a ten z kolei w trzech częściach graniczy z prowincją Santo Domingo.

 

Graniczy na południu z Morzem Karaibskim, na wschodzie z miastem Santo Domingo Este, na zachodzie z Santo Domingo West i na północy z Santo Domingo North; pomiędzy wszystkimi tworzą Wielkie Santo Domingo. W Santo Domingo znajduje się pierwsza katedra i pierwszy zamek Ameryki; oba znajdują się w Kolonialnym Mieście, domu Diego de Colón, Twierdzy Osama, ulicy Hrabiego i Dam, cały obszar został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO

Santo Domingo Jest to całodniowa wycieczka,

PAKIET ZAWIERA:

bilety wejsciowki, obiad, napoje i transport

 

Wejdź do różnych miejsc:

– Jaskinia Trzech Oczu

– Muzeum Latarni Kolumba

– Pałac Prezydencki

– Panoramiczna wizyta w strefie kolonialnej

– ulica del Conde

– ulica de las Damas

– Twierdza Osama

– 1. katedra;

– Panteon Narodowy

– Muzeum Domów Królewskich

– Dom Diego de Colón

– Muzeum Czekolady

– Muzeum Larimar

Photos

Translate