Tropikalne wycieczki quadami 3 w 1, $125/$135 (strefa1/strefa2)

Rodzaje stref

  1. Strefa1 – Centralne Bavaro 
  2. Strefa2 – Uvero Alto, Macao, Cap Cana 

Szczegóły wycieczki

Tropical Quad stał się najwyżej ocenianą wycieczką, jaką można odbyć w okolicach Punta Cana. Jest to niewątpliwie jedna z najbardziej zabawnych i spektakularnych wycieczek. Tego dnia będziemy mieli okazję odwiedzić tak piękne miejsca jak Playa Esmeralda. , my wespniemy się na szczyt Montaña Redonda/ Góra Czarownic, gdzie zrobimy spektakularne zdjęcia na imponujących wiszących huśtawkach, a na koniec zwiedzimy niekończące się dziewicze plaże na naszych quadach, prawie 3-godzinna wycieczka w otoczeniu ogromnych palm i wydm.

Costa Esmeralda
Odkryj jedną z najpiękniejszych plaż na wschodzie Dominikany, Costa Esmeralda otoczona jest bujną tropikalną roślinnością, turkusowy kolor nadaje nazwę tej pięknej plaży, tutaj będziesz miał czas na zwiedzanie ogromnej dziewiczej plaży.

Montana Redonda/ Góra Czarownic

Bez wątpienia jedną z atrakcji tej wycieczki jest wspinaczka na górę Redonda, która ma ponad 300 metrów wysokości i oferuje 360-stopniowe widoki, które zaskoczą Cię prawie tak samo, jak wiszące huśtawki; Nie będziesz mógł przestać robić zdjęć.
Dzięki tym imponującym widokom będziemy mogli zjeść obfity i pyszny lunch w naszej restauracji, jedynej na szczycie góry.

Trasa quadów
Najbardziej oczekiwana część wycieczki, nasza imponująca przejażdżka quadem po rozległych, dziewiczych plażach wschodniego wybrzeża. Podczas naszej wycieczki będziemy mieli okazję podróżować wąskimi ścieżkami obok pól ryżowych, wjedziemy na wąskie ścieżki omijając wydmy, piasek na plaży

W cenie

  • Transport lądowy
  • Opłaty za wejście w góry
  • Narodowe napoje alkoholowe (Rum)
  • Napoje bezalkoholowe i woda
  • Lunch w formie bufetu (na szczycie góry)
  • Przewodnik

Photos

Translate